Press "Enter" to skip to content

Obywatele RP mają wiele wspólnego z terrorystami? Tak jak oni atakują dziennikarzy! Tylko zamiast „Allahu akbar!” krzyczą „Konstytucja!”

W Gabonie doszło do brutalnego ataku mężczyzny uzbrojonego w nóż na dwóch reporterów. Wiele wskazuje na to, że napastnik zrobił to w imię allaha.

Do ataku doszło w stolicy Gabonu, Liberville. Obydwaj odnieśli poważne rany, ale jeden jest w stanie ciężkim. Napastnik miał krzyknąć przed atakiem „allahu akbar”. Po tym, jak został ujęty przez policję, zeznał, że jego atak był „formą represji, w związku z uznaniem przez Amerykę Jerozolimy za stolicę Izraela”.

Władze były zaskoczone, że doszło do takiego ataku. Dotąd bowiem żaden islamista nie atakował nikogo w taki sposób w Gabonie.

Napastnik, Aruna Adamou, zaatakował reporterów, gdy robili zakupu w stołecznym markecie. Gdy wymierzał ciosy wykrzykiwał imię islamskiego bóstwa.

Źródło: wpolityce.pl, pch24.pl

Obywatele RP na równi z terrorystami?

W ostatnim czasie ruch zasłynął z bezpardonowych ataków na dziennikarzy TVP.Kilka dni temu przed Sejmem sympatycy Obywateli RP zaatakowali dziennikarkę TVP.

– Sprzedawczyku! Kogo Ty nagrywasz? Obywatela, który walczył o tą Polskę, (…) abyś tutaj teraz stał i podjudzał!? Śmieciarzu jeden – krzyczał w stronę operatora jeden z ochroniarzy Obywateli RP, którzy zazwyczaj kręcą się w pobliżu Pawła Kasprzaka, czy wcześniej koło Władysława Frasyniuka.

– Więcej mam szacunku dla „k…” spod latarni, niż dla Ciebie (Odpuść, do „g…a” się nie przemawia – słychać w tle). Tamta przynajmniej wie o co chodzi, a Ty jesteś sprzedajna za nic…– zwrócił się do reporterki TVP.

OHYDNE! Obywatele RP próbują usprawiedliwić haniebny atak na młodą dziennikarkę TVP!

Trzy auta ustrzeliliśmy

Również w piątek 8 grudnia 2017r. działacze Obywateli RP na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie obrzucili jajkami wyjeżdżające z Pałacu Prezydenckiego samochody rządowe. W Internecie dostępny jest film, jak działacze ruchu o zajściu opowiadają Marcinowi Święcickiemu, posłowie PO. – Trzy auta ustrzeliliśmy (…) Nie zwłok, nie ma jeszcze – mówili działacze ruchu do posła PO.

Za: TVP.info

Comments are closed.