Press "Enter" to skip to content

Katowice: We trójkę pobiły nastolatkę. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia z monitoringu.

Katowiccy policjanci ustalają tożsamość trzech kobiet, które pobiły nastolatkę na przystanku autobusowym w Katowicach. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia z monitoringu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Katowicach ustalają tożsamość i poszukują trzech młodych kobiet, które są podejrzewane o pobicie nastoletniej mieszkanki Siemianowic.

Do zdarzenia doszło 29 września 2017 roku na przystanku autobusowym „Józefowiec Ściegiennego 1” przy ul. Ściegiennego w Katowicach. Wizerunek sprawców został zarejestrowany przez kamery monitoringu pobliskiego lokalu, gdzie wcześniej przebywały podejrzewane kobiety.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości kobiet widocznych na zdjęciach lub były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt pod numerem tel. 32 200 36 50, 32 200 36 87 lub 112, email: kp2@katowice.ka.policja.gov.pl.

Osobom udzielającym informacji, policja gwarantuje anonimowość.

AKTUALIZACJA:

Trzy młode kobiety podejrzewane o pobicie nastoletniej mieszkanki Siemianowic Śląskich są już w rękach policjantów. Wszystkie zgłosiły się dzisiaj do Komisariatu Policji II w Katowicach. Z zatrzymanymi są obecnie wykonywane czynności. Serdecznie dziękujemy mediom oraz internautom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji.

Do zdarzenia doszło 29 września 2017 roku na przystanku autobusowym przy ul. Ściegiennego w Katowicach. Jak wynika z ustaleń policjantów, trzy młode kobiety pobiły nastoletnią mieszkankę Siemianowic Śląskich. Przebieg zdarzenia potwierdzili także świadkowie. Ich wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu pobliskiego lokalu, a zapis opublikowano w mediach. Młode kobiety same zgłosiły się dzisiaj do Komisariatu II Policji w Katowicach.

Serdecznie dziękujemy mediom oraz internautom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji.

Comments are closed.