Press "Enter" to skip to content

Nie będzie rozłamu po dymisji Macierewicza. „Jesteśmy jedną, biało-czerwoną drużyną”

Jesteśmy jedną, biało-czerwoną drużyną, nie jesteśmy przywiązani do stołków i do funkcji; jesteśmy i będziemy jednością – zadeklarowała Beata Mazurek. Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości była pytana o możliwość ewentualnego rozłamu w Zjednoczonej Prawicy po rekonstrukcji rządu.

Pytana przez dziennikarzy, czy nie obawia się „zemsty Antoniego Macierewicza” za utratę stanowiska szefa ministerstwa obrony narodowej i czy w następstwie zmian w składzie rządu może dojść do podziału Zjednoczonej Prawicy.

– My nie jesteśmy Platformą, my jesteśmy jedną drużyną, drużyną biało-czerwoną, nie jesteśmy przywiązani do stołków i do funkcji. Jesteśmy jednością, będziemy nią – oświadczyła Beata Mazurek.

Rzeczniczka PiS była także pytana o to, czy jest możliwy scenariusz, aby były już minister obrony narodowej pozostał tylko szeregowym posłem.

– Każdy będzie realizował swoje zadania, będzie pracował w tej czy innej komisji; tu nic się nie zmienia – odpowiedziała rzeczniczka PiS. – Najważniejsze jest to, żebyśmy realizowali program, unikali konfliktów i prowadzili Polskę do przodu i tak będzie bez względu na to jaką narracją i jaką retoryką będzie nas karmiła opozycja – dodała Mazurek.

Za: tvp.info

Comments are closed.